Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

1. kolo 23.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0101 Blatnice Mladotice 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0102 Kožlany Manětín 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0103 Bezvěrov Heřmanova Huť 24.08. 14:00 NE  
 
A1A0104 Ledce Vejprnice "B" 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0105 Křelovice Dolní Bělá 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0106 Zbůch Třemošná 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0107 Nečtiny Trnová 23.08. 17:00 SO  
 


 

2. kolo 30.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0201 Mladotice Trnová 30.08. 17:00 SO  
 
A1A0202 Třemošná Nečtiny 30.08. 17:00 SO  
 
A1A0203 Dolní Bělá Zbůch 30.08. 17:00 SO  
 
A1A0204 Vejprnice "B" Křelovice 31.08. 17:00 NE  
 
A1A0205 Heřmanova Huť Ledce 30.08. 17:00 SO  
 
A1A0206 Manětín Bezvěrov 30.08. 17:00 SO  
 
A1A0207 Blatnice Kožlany 30.08. 17:00 SO  
 

 


 

3. kolo 06.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0301 Kožlany Mladotice 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0302 Bezvěrov Blatnice 07.09. 14:00 NE  
 
A1A0303 Ledce Manětín 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0304 Křelovice Heřmanova Huť 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0305 Zbůch Vejprnice "B" 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0306 Nečtiny Dolní Bělá 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0307 Trnová Třemošná 06.09. 17:00 SO  
 

 


 

4. kolo 13.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0401 Mladotice Třemošná 13.09. 17:00 SO  
 
A1A0402 Dolní Bělá Trnová 13.09. 17:00 SO  
 
A1A0403 Vejprnice "B" Nečtiny 14.09. 17:00 NE  
 
A1A0404 Heřmanova Huť Zbůch 13.09. 17:00 SO  
 
A1A0405 Manětín Křelovice 13.09. 17:00 SO  
 
A1A0406 Blatnice Ledce 13.09. 17:00 SO  
 
A1A0407 Kožlany Bezvěrov 13.09. 17:00 SO  
 

 


 

5. kolo 20.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0501 Bezvěrov Mladotice 21.09. 14:00 NE  
 
A1A0502 Ledce Kožlany 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0503 Křelovice Blatnice 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0504 Zbůch Manětín 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0505 Nečtiny Heřmanova Huť 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0506 Trnová Vejprnice "B" 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0507 Třemošná Dolní Bělá 20.09. 16:30 SO  
 

 


 

6. kolo 27.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0601 Mladotice Dolní Bělá 27.09. 16:30 SO  
 
A1A0602 Vejprnice "B" Třemošná 28.09. 16:30 NE  
 
A1A0603 Heřmanova Huť Trnová 27.09. 16:30 SO  
 
A1A0604 Manětín Nečtiny 27.09. 16:30 SO  
 
A1A0605 Blatnice Zbůch 27.09. 16:30 SO  
 
A1A0606 Kožlany Křelovice 27.09. 16:30 SO  
 
A1A0607 Bezvěrov Ledce 28.09. 14:00 NE  
 

 


 

7. kolo 04.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0701 Ledce Mladotice 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0702 Křelovice Bezvěrov 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0703 Zbůch Kožlany 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0704 Nečtiny Blatnice 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0705 Trnová Manětín 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0706 Třemošná Heřmanova Huť 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0707 Dolní Bělá Vejprnice "B" 04.10. 16:00 SO  
 

 


 

8. kolo 11.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0801 Mladotice Vejprnice "B" 11.10. 16:00 SO  
 
A1A0802 Heřmanova Huť Dolní Bělá 11.10. 16:00 SO  
 
A1A0803 Manětín Třemošná 11.10. 16:00 SO  
 
A1A0804 Blatnice Trnová 11.10. 16:00 SO  
 
A1A0805 Kožlany Nečtiny 11.10. 16:00 SO  
 
A1A0806 Bezvěrov Zbůch 12.10. 14:00 NE  
 
A1A0807 Ledce Křelovice 11.10. 16:00 SO  
 

 


 

9. kolo 18.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0901 Křelovice Mladotice 18.10. 15:30 SO  
 
A1A0902 Zbůch Ledce 18.10. 15:30 SO  
 
A1A0903 Nečtiny Bezvěrov 18.10. 15:30 SO  
 
A1A0904 Trnová Kožlany 18.10. 15:30 SO  
 
A1A0905 Třemošná Blatnice 18.10. 15:30 SO  
 
A1A0906 Dolní Bělá Manětín 18.10. 15:30 SO  
 
A1A0907 Vejprnice "B" Heřmanova Huť 19.10. 15:30 NE  
 

 


 

10. kolo 25.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1001 Mladotice Heřmanova Huť 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1002 Manětín Vejprnice "B" 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1003 Blatnice Dolní Bělá 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1004 Kožlany Třemošná 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1005 Bezvěrov Trnová 26.10. 14:00 NE  
 
A1A1006 Ledce Nečtiny 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1007 Křelovice Zbůch 25.10. 14:30 SO  
 

 


 

11. kolo 01.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1101 Zbůch Mladotice 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1102 Nečtiny Křelovice 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1103 Trnová Ledce 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1104 Třemošná Bezvěrov 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1105 Dolní Bělá Kožlany 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1106 Vejprnice "B" Blatnice 02.11. 14:00 NE  
 
A1A1107 Heřmanova Huť Manětín 01.11. 14:00 SO  
 

 


 

12. kolo 08.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1201 Mladotice Manětín 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1202 Blatnice Heřmanova Huť 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1203 Kožlany Vejprnice "B" 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1204 Bezvěrov Dolní Bělá 09.11. 14:00 NE  
 
A1A1205 Ledce Třemošná 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1206 Křelovice Trnová 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1207 Zbůch Nečtiny 08.11. 14:00 SO  
 

 


 

13. kolo 15.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1301 Nečtiny Mladotice 15.11. 13:30 SO  
 
A1A1302 Trnová Zbůch 15.11. 13:30 SO  
 
A1A1303 Třemošná Křelovice 15.11. 13:30 SO  
 
A1A1304 Dolní Bělá Ledce 15.11. 13:30 SO  
 
A1A1305 Vejprnice "B" Bezvěrov 15.11. 13:30 SO hř.Bezvěrov
 
A1A1306 Heřmanova Huť Kožlany 15.11. 13:30 SO  
 
A1A1307 Manětín Blatnice 15.11. 13:30 SO