Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

1.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0101 Třemošná "B" Kozojedy 2:1 (2:0) 100  
Rozhodčí: Rauch Pavel
 
 
 
A3B0103 Mladotice "B" V.Libyně 1:0 (0:0) 30  
 
 
A3B0104 Trnová "B" Hadačka 0:2 (0:0) 35  
Rozhodčí: Špiral
 
 
A3B0105 Ledce "B" Dolní Bělá "B" 1:2 (0:2) 25  
Rozhodčí: Mareš V.
 
 
A3B0106 Kralovice "B" Žihle "B" 6:3 (1:3) 55  
Rozhodčí: Kovářík
 


 

2.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0201 Kozojedy Žihle "B" 3:5 (0:3) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
A3B0202 Dolní Bělá "B" Kralovice "B" 2:1 (0:1) 40  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A3B0203 Hadačka Ledce "B" 0:1 (0:1) 60  
Rozhodčí: Lang
 
 
A3B0204 V.Libyně Trnová "B" 0:6 (0:4) 35  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
 
A3B0206 Třemošná "B" Žichlice 4:4 (1:3) 60 PK 4:2
Rozhodčí: Krauz
 

 


 

3.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0301 Žichlice Kozojedy 3:0 (0:0) 80  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A3B0302 Mladotice "B" Třemošná "B" 2:2 (0:2) 40 na PK 8:9
Rozhodčí: Kovářík
 
 
 
A3B0304 Ledce "B" V.Libyně 6:1 (2:1) 50  
Rozhodčí: Sopr
 
 
A3B0305 Kralovice "B" Hadačka 0:1 (0:1) 50  
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A3B0306 Žihle "B" Dolní Bělá "B" 0:2 (0:1) 30  
Rozhodčí: Reiprich
 

 


 

4.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0401 Kozojedy Dolní Bělá "B" 2:1 (2:0) 60  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A3B0402 Hadačka Žihle "B" 1:6 (0:3) 80  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A3B0403 V.Libyně Kralovice "B" 1:5 (1:1) 40  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
 
A3B0405 Třemošná "B" Trnová "B" 2:0 (0:0) 45  
Rozhodčí: Sopr
 
 
A3B0406 Žichlice Mladotice "B" 2:0 (0:0) 50  
Rozhodčí: Bureš
 

 


 

5.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0501 Mladotice "B" Kozojedy 2:5 (2:2) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
A3B0502 Trnová "B" Žichlice 2:1 (2:0) 30  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A3B0503 Ledce "B" Třemošná "B" 2:5 (1:2) 60  
Rozhodčí: Krauz
 
 
 
A3B0505 Žihle "B" V.Libyně 12:0 (5:0) 60  
Rozhodčí: Mareš V.
 
 
A3B0506 Dolní Bělá "B" Hadačka 4:1 (2:1) 40  
Rozhodčí: Sopr
 

 


 

6.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0601 Kozojedy Hadačka 1:1 (1:1) 250 na pK 1:2
 
 
A3B0602 V.Libyně Dolní Bělá "B" 0:1 (0:1) 30  
Rozhodčí: Walter
 
 
 
A3B0604 Třemošná "B" Kralovice "B" 3:2 (2:1) 40  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A3B0605 Žichlice Ledce "B" 4:0 (2:0) 40  
Rozhodčí: Mareš Václav
 
 
A3B0606 Mladotice "B" Trnová "B" 0:2 (0:1) 20  
Rozhodčí: Lang
 

 


 

7.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0701 Trnová "B" Kozojedy 1:3 (1:1) 50  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A3B0702 Ledce "B" Mladotice "B" 2:2 (2:2) 90 PK 4:5
 
 
A3B0703 Kralovice "B" Žichlice 4:5 (0:1) 50  
Rozhodčí: Laik
 
 
A3B0704 Žihle "B" Třemošná "B" 1:4 (1:3) 50  
Rozhodčí: Škarda
 
 
 
A3B0706 Hadačka V.Libyně 6:2 (4:1) 200  
Rozhodčí: Lang
 

 


 

8.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0801 Kozojedy V.Libyně 6:0 (3:0) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
 
A3B0803 Třemošná "B" Dolní Bělá "B" 3:1 (1:0) 35  
Rozhodčí: Špiral
 
 
A3B0804 Žichlice Žihle "B" 4:1 (2:1) 50  
Rozhodčí: Mareš V.
 
 
A3B0805 Mladotice "B" Kralovice "B" 2:4 (0:0) 20  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A3B0806 Trnová "B" Ledce "B" 0:13 (0:7)    
Rozhodčí: Bohuň
 

 


 

9.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B0901 Ledce "B" Kozojedy 4:4 (4:3) 50 PK 1:4
Rozhodčí: Krauz
 
 
A3B0902 Kralovice "B" Trnová "B" 4:1 (0:1) 40  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A3B0903 Žihle "B" Mladotice "B" 10:1 (4:0) 20  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A3B0904 Dolní Bělá "B" Žichlice 4:0 (0:0) 20  
Rozhodčí: Landshut
 
 
A3B0905 Hadačka Třemošná "B" 1:3 (1:1) 70  
Rozhodčí: Walter
 
 

 


 

10.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
 
A3B1002 Třemošná "B" V.Libyně 2:1 (0:1) 60  
Rozhodčí: Nesvadba
 
 
A3B1003 Žichlice Hadačka 1:1 (0:1) 60 PK 5:6
Rozhodčí: Havránek
 
 
A3B1004 Mladotice "B" Dolní Bělá "B" 1:1 (1:0) 30 PK4:3
Rozhodčí: Walter
 
 
A3B1005 Trnová "B" Žihle "B" 1:3 (0:2) 18  
Rozhodčí: König
 
 
A3B1006 Ledce "B" Kralovice "B" 2:3 (0:3) 30  
Rozhodčí: Fillinger
 

 


 

11.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1101 Kralovice "B" Kozojedy 2:3 (1:0) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
A3B1102 Žihle "B" Ledce "B" 8:2 (5:1) 50  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A3B1103 Dolní Bělá "B" Trnová "B" 3:3 (1:2) 70 na pK 4:2
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A3B1104 Hadačka Mladotice "B" 4:1 (3:1) 87  
Rozhodčí: Lang
 
 
A3B1105 V.Libyně Žichlice 4:3 (2:2) 30  
Rozhodčí: Mareš V.
 
 

 


 

12.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1201 Kozojedy Třemošná "B" 6:1 (1:0) 120  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
 
A3B1203 V.Libyně Mladotice "B" 2:5 (1:0) 60  
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A3B1204 Hadačka Trnová "B" 3:2 (3:2) 200  
Rozhodčí: Lang
 
 
A3B1205 Dolní Bělá "B" Ledce "B" 1:1 (0:1) 70 PK 7:8
Rozhodčí: Finklar
 
 
A3B1206 Žihle "B" Kralovice "B" 4:7 (1:4) 50  
Rozhodčí: Walter
 

 


 

13.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1301 Žihle "B" Kozojedy 4:3 (3:2) 50  
Rozhodčí: Lang
 
 
A3B1302 Kralovice "B" Dolní Bělá "B" 4:2 (2:1) 40  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A3B1303 Ledce "B" Hadačka 3:4 (2:2) 60  
Rozhodčí: Krauz
 
 
A3B1304 Trnová "B" V.Libyně 4:0 (1:0) 30  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
 
A3B1306 Žichlice Třemošná "B" 4:1 (2:0) 60  
Rozhodčí: Bureš
 

 


 

14.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1401 Kozojedy Žichlice 2:2 (2:-1) 80 PK 4:5
Rozhodčí: Walter
 
 
A3B1402 Třemošná "B" Mladotice "B" 8:0 (5:0) 30  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
 
A3B1404 V.Libyně Ledce "B" 1:4 (1:2) 40  
Rozhodčí: Laik
 
 
A3B1405 Hadačka Kralovice "B" 3:5 (2:2) 190  
Rozhodčí: Špiral
 
 
A3B1406 Dolní Bělá "B" Žihle "B" 7:0 (3:0) 70  
Rozhodčí: Bureš
 

 


 

15.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1501 Dolní Bělá "B" Kozojedy 2:1 (0:1) 80  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A3B1502 Žihle "B" Hadačka 15:4 (4:2) 110  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A3B1503 Kralovice "B" V.Libyně 7:3 (3:0) 50  
Rozhodčí: Lang
 
 
 
A3B1505 Trnová "B" Třemošná "B" 1:3 (0:1) 45  
Rozhodčí: Špiral
 
 
A3B1506 Mladotice "B" Žichlice 0:2 (0:1) 40  
Rozhodčí: Bureš
 

 


 

16.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1601 Kozojedy Mladotice "B" 2:1 (0:1) 60  
Rozhodčí: Lang
 
 
A3B1602 Žichlice Trnová "B" 1:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A3B1603 Třemošná "B" Ledce "B" 0:0 (0:0) 30 PK 5:3
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
 
A3B1605 V.Libyně Žihle "B" 1:4 (0:1) 50  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A3B1606 Hadačka Dolní Bělá "B" 0:4 (0:3) 60  
Rozhodčí: Walter
 

 


 

17.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1701 Hadačka Kozojedy 6:1 (4:1) 120  
Rozhodčí: Sopr
 
 
A3B1702 Dolní Bělá "B" V.Libyně 11:0 (4:0) 30  
Rozhodčí: Špiral
 
 
 
A3B1704 Kralovice "B" Třemošná "B" 2:1 (0:1) 30  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A3B1705 Ledce "B" Žichlice 6:2 (2:2) 60  
Rozhodčí: Lang
 
 
A3B1706 Trnová "B" Mladotice "B" 0:1 (0:1) 30  
 

 


 

18.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1801 Kozojedy Trnová "B" 2:4 (1:4) 50  
Rozhodčí: Laik
 
 
A3B1802 Mladotice "B" Ledce "B" 0:7 (0:2) 20  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A3B1803 Žichlice Kralovice "B" 2:2    PK 4:3
 
 
A3B1804 Třemošná "B" Žihle "B" 4:2    nehráno
 
 
 
A3B1806 V.Libyně Hadačka 2:6 (1:5) 40  
Rozhodčí: Oliverius
 

 


 

19.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B1901 V.Libyně Kozojedy 1:6 (1:2) 40  
Rozhodčí: Walter
 
 
 
A3B1903 Dolní Bělá "B" Třemošná "B" 1:2 (1:2) 50  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A3B1904 Žihle "B" Žichlice 7:1 (5:0) 30  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A3B1905 Kralovice "B" Mladotice "B" 5:1 (1:0) 70  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A3B1906 Ledce "B" Trnová "B" 5:3 (4:2) 60  
Rozhodčí: Rauch
 

 


 

20.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A3B2001 Kozojedy Ledce "B" 0:3 (0:2) 80  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A3B2002 Trnová "B" Kralovice "B" 2:12 (1:6) 20  
Rozhodčí: Sopr
 
 
A3B2003 Mladotice "B" Žihle "B" 1:5 (1:3) 50  
Rozhodčí: Fillinger
 
 
A3B2004 Žichlice Dolní Bělá "B" 4:1 (1:0) 50  
Rozhodčí: König
 
 
A3B2005 Třemošná "B" Hadačka 3:0 (2:0) 100  
Rozhodčí: König
 
 

 


 

21.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
 
A3B2102 V.Libyně Třemošná "B" 2:3     
 
 
A3B2103 Hadačka Žichlice 4:4    PK 5:4
 
 
A3B2104 Dolní Bělá "B" Mladotice "B" 6:2     
 
 
A3B2105 Žihle "B" Trnová "B" 4:1     
 
 
A3B2106 Kralovice "B" Ledce "B" 2:6