Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

A3B - IV.TŘÍDA sk. "B"

11. kolo 01.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1101 Kralovice "B" Kozojedy 01.09. 14:30 NE  
 
A3B1102 Žihle "B" Ledce "B" 01.09. 15:00 NE UMT
 
A3B1103 Dolní Bělá "B" Trnová "B" 01.09. 17:00 NE  
 
A3B1104 Hadačka Mladotice "B" 01.09. 17:00 NE  
 
A3B1105 V.Libyně Žichlice 01.09. 17:00 NE  
 
 

 


 

1. kolo 08.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0101 Třemošná "B" Kozojedy 08.09. 17:00 NE  
 
 
A3B0103 Mladotice "B" V.Libyně 08.09. 17:00 NE  
 
A3B0104 Trnová "B" Hadačka 08.09. 17:00 NE  
 
A3B0105 Ledce "B" Dolní Bělá "B" 08.09. 14:00 NE  
 
A3B0106 Kralovice "B" Žihle "B" 08.09. 14:30 NE  
 

 


 

2. kolo 15.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0201 Kozojedy Žihle "B" 15.09. 17:00 NE  
 
A3B0202 Dolní Bělá "B" Kralovice "B" 15.09. 17:00 NE  
 
A3B0203 Hadačka Ledce "B" 15.09. 17:00 NE  
 
A3B0204 V.Libyně Trnová "B" 15.09. 17:00 NE  
 
 
A3B0206 Třemošná "B" Žichlice 15.09. 17:00 NE  
 

 


 

3. kolo 22.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0301 Žichlice Kozojedy 21.09. 16:30 SO  
 
A3B0302 Mladotice "B" Třemošná "B" 22.09. 16:30 NE  
 
 
A3B0304 Ledce "B" V.Libyně 22.09. 14:00 NE  
 
A3B0305 Kralovice "B" Hadačka 22.09. 14:30 NE  
 
A3B0306 Žihle "B" Dolní Bělá "B" 22.09. 15:00 NE UMT
 

 


 

4. kolo 29.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0401 Kozojedy Dolní Bělá "B" 29.09. 16:30 NE  
 
A3B0402 Hadačka Žihle "B" 29.09. 16:30 NE  
 
A3B0403 V.Libyně Kralovice "B" 29.09. 16:30 NE  
 
 
A3B0405 Třemošná "B" Trnová "B" 29.09. 16:30 NE  
 
A3B0406 Žichlice Mladotice "B" 28.09. 16:30 SO  
 

 


 

5. kolo 06.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0501 Mladotice "B" Kozojedy 06.10. 16:00 NE  
 
A3B0502 Trnová "B" Žichlice 06.10. 16:00 NE  
 
A3B0503 Ledce "B" Třemošná "B" 06.10. 14:00 NE  
 
 
A3B0505 Žihle "B" V.Libyně 06.10. 15:00 NE UMT
 
A3B0506 Dolní Bělá "B" Hadačka 06.10. 16:00 NE  
 

 


 

6. kolo 13.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0601 Kozojedy Hadačka 13.10. 16:00 NE  
 
A3B0602 V.Libyně Dolní Bělá "B" 13.10. 16:00 NE  
 
 
A3B0604 Třemošná "B" Kralovice "B" 13.10. 16:00 NE  
 
A3B0605 Žichlice Ledce "B" 12.10. 16:00 SO  
 
A3B0606 Mladotice "B" Trnová "B" 13.10. 16:00 NE  
 

 


 

7. kolo 20.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0701 Trnová "B" Kozojedy 20.10. 15:30 NE  
 
A3B0702 Ledce "B" Mladotice "B" 20.10. 14:00 NE  
 
A3B0703 Kralovice "B" Žichlice 20.10. 14:30 NE  
 
A3B0704 Žihle "B" Třemošná "B" 20.10. 15:00 NE UMT
 
 
A3B0706 Hadačka V.Libyně 20.10. 15:30 NE  
 

 


 

8. kolo 27.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0801 Kozojedy V.Libyně 27.10. 14:30 NE  
 
 
A3B0803 Třemošná "B" Dolní Bělá "B" 27.10. 14:30 NE  
 
A3B0804 Žichlice Žihle "B" 26.10. 14:30 SO  
 
A3B0805 Mladotice "B" Kralovice "B" 27.10. 14:30 NE  
 
A3B0806 Trnová "B" Ledce "B" 27.10. 14:30 NE  
 

 


 

9. kolo 03.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B0901 Ledce "B" Kozojedy 03.11. 14:00 NE  
 
A3B0902 Kralovice "B" Trnová "B" 03.11. 14:00 NE  
 
A3B0903 Žihle "B" Mladotice "B" 03.11. 14:00 NE UMT
 
A3B0904 Dolní Bělá "B" Žichlice 03.11. 14:00 NE  
 
A3B0905 Hadačka Třemošná "B" 03.11. 14:00 NE  
 
 

 


 

10. kolo 10.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
 
A3B1002 Třemošná "B" V.Libyně 10.11. 14:00 NE  
 
A3B1003 Žichlice Hadačka 09.11. 14:00 SO  
 
A3B1004 Mladotice "B" Dolní Bělá "B" 10.11. 14:00 NE  
 
A3B1005 Trnová "B" Žihle "B" 10.11. 14:00 NE  
 
A3B1006 Ledce "B" Kralovice "B" 10.11. 14:00 NE  
 

 


 

22. kolo 30.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2201 Kozojedy Kralovice "B" 30.03. 15:00 NE  
 
A3B2202 Ledce "B" Žihle "B" 30.03. 14:00 NE  
 
A3B2203 Trnová "B" Dolní Bělá "B" 30.03. 15:00 NE  
 
A3B2204 Mladotice "B" Hadačka 30.03. 15:00 NE  
 
A3B2205 Žichlice V.Libyně 29.03. 15:00 SO  
 
 

 


 

12. kolo 06.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1201 Kozojedy Třemošná "B" 06.04. 16:30 NE  
 
 
A3B1203 V.Libyně Mladotice "B" 06.04. 16:30 NE  
 
A3B1204 Hadačka Trnová "B" 06.04. 16:30 NE  
 
A3B1205 Dolní Bělá "B" Ledce "B" 06.04. 16:30 NE  
 
A3B1206 Žihle "B" Kralovice "B" 06.04. 15:00 NE UMT
 

 


 

13. kolo 13.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1301 Žihle "B" Kozojedy 13.04. 15:00 NE UMT
 
A3B1302 Kralovice "B" Dolní Bělá "B" 13.04. 14:30 NE  
 
A3B1303 Ledce "B" Hadačka 13.04. 14:00 NE  
 
A3B1304 Trnová "B" V.Libyně 13.04. 16:30 NE  
 
 
A3B1306 Žichlice Třemošná "B" 12.04. 16:30 SO  
 

 


 

14. kolo 20.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1401 Kozojedy Žichlice 20.04. 17:00 NE  
 
A3B1402 Třemošná "B" Mladotice "B" 20.04. 17:00 NE  
 
 
A3B1404 V.Libyně Ledce "B" 20.04. 17:00 NE  
 
A3B1405 Hadačka Kralovice "B" 20.04. 17:00 NE  
 
A3B1406 Dolní Bělá "B" Žihle "B" 20.04. 17:00 NE  
 

 


 

15. kolo 27.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1501 Dolní Bělá "B" Kozojedy 27.04. 17:00 NE  
 
A3B1502 Žihle "B" Hadačka 27.04. 15:00 NE UMT
 
A3B1503 Kralovice "B" V.Libyně 27.04. 14:30 NE  
 
 
A3B1505 Trnová "B" Třemošná "B" 27.04. 17:00 NE  
 
A3B1506 Mladotice "B" Žichlice 27.04. 17:00 NE  
 

 


 

16. kolo 04.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1601 Kozojedy Mladotice "B" 04.05. 17:00 NE  
 
A3B1602 Žichlice Trnová "B" 03.05. 17:00 SO  
 
A3B1603 Třemošná "B" Ledce "B" 04.05. 17:00 NE  
 
 
A3B1605 V.Libyně Žihle "B" 04.05. 17:00 NE  
 
A3B1606 Hadačka Dolní Bělá "B" 04.05. 17:00 NE  
 

 


 

17. kolo 11.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1701 Hadačka Kozojedy 11.05. 17:00 NE  
 
A3B1702 Dolní Bělá "B" V.Libyně 11.05. 17:00 NE  
 
 
A3B1704 Kralovice "B" Třemošná "B" 11.05. 14:30 NE  
 
A3B1705 Ledce "B" Žichlice 11.05. 14:00 NE  
 
A3B1706 Trnová "B" Mladotice "B" 11.05. 17:00 NE  
 

 


 

18. kolo 18.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1801 Kozojedy Trnová "B" 18.05. 17:00 NE  
 
A3B1802 Mladotice "B" Ledce "B" 18.05. 17:00 NE  
 
A3B1803 Žichlice Kralovice "B" 17.05. 17:00 SO  
 
A3B1804 Třemošná "B" Žihle "B" 18.05. 17:00 NE  
 
 
A3B1806 V.Libyně Hadačka 18.05. 17:00 NE  
 

 


 

19. kolo 25.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B1901 V.Libyně Kozojedy 25.05. 17:00 NE  
 
 
A3B1903 Dolní Bělá "B" Třemošná "B" 25.05. 17:00 NE  
 
A3B1904 Žihle "B" Žichlice 25.05. 15:00 NE UMT
 
A3B1905 Kralovice "B" Mladotice "B" 25.05. 14:30 NE  
 
A3B1906 Ledce "B" Trnová "B" 25.05. 14:00 NE  
 

 


 

20. kolo 01.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3B2001 Kozojedy Ledce "B" 01.06. 17:00 NE  
 
A3B2002 Trnová "B" Kralovice "B" 01.06. 17:00 NE  
 
A3B2003 Mladotice "B" Žihle "B" 01.06. 17:00 NE  
 
A3B2004 Žichlice Dolní Bělá "B" 31.05. 17:00 SO  
 
A3B2005 Třemošná "B" Hadačka 01.06. 17:00 NE  
 
 

 


 

21. kolo 08.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
 
A3B2102 V.Libyně Třemošná "B" 08.06. 17:00 NE  
 
A3B2103 Hadačka Žichlice 08.06. 17:00 NE  
 
A3B2104 Dolní Bělá "B" Mladotice "B" 08.06. 17:00 NE  
 
A3B2105 Žihle "B" Trnová "B" 08.06. 15:00 NE UMT
 
A3B2106 Kralovice "B" Ledce "B" 08.06. 14:30 NE