Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0101 Blatnice Třemošná 0:2 (0:1) 63  
Rozhodčí: Duda Mir.
 
 
A1A0102 Kožlany Mladotice 2:3 (1:0) 120  
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A1A0103 Bezvěrov Manětín 6:1 (0:1) 60  
Rozhodčí: Fillinger
 
 
A1A0104 Nečtiny Líně 4:1 (3:1) 50  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A0105 D.Bělá Nýřany "B" 7:2 (2:1) 50  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A0106 Kozolupy Vejprnice "B" 0:3 (0:3) 80  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A0107 Ledce Plasy 3:6 (0:2) 50  
Rozhodčí: Bureš
 


 

2.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0201 Třemošná Plasy 0:2 (0:1) 70  
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A1A0202 Vejprnice "B" Ledce 4:1 (1:0) 60  
Rozhodčí: Nesvadba
 
 
A1A0203 Nýřany "B" Kozolupy 7:6 (4:1) 70  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A0204 Líně D.Bělá 2:4 (1:3) 30  
Rozhodčí: Landshut
 
 
A1A0205 Manětín Nečtiny 3:2 (2:1) 100  
Rozhodčí: Rauch P.
 
 
A1A0206 Mladotice Bezvěrov 7:3 (2:2) 50  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A0207 Blatnice Kožlany 2:3 (0:2) 112  
Rozhodčí: Škarda
 

 


 

3.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0301 Kožlany Třemošná 0:3 (0:2) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A0302 Bezvěrov Blatnice 3:2 (2:0) 100  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A0303 Nečtiny Mladotice 3:8 (1:5) 50 NT 28.102013
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A0304 D.Bělá Manětín 4:2 (4:0) 80  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A0305 Kozolupy Líně 1:1 (1:0) 50 PK 3:0
Rozhodčí: Rýdl
 
 
A1A0306 Ledce Nýřany "B" 2:4 (2:3) 40  
Rozhodčí: Kříž P.
 
 
A1A0307 Plasy Vejprnice "B" 2:1 (2:1) 80  
Rozhodčí: Lorenc
 

 


 

4.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0401 Třemošná Vejprnice "B" 3:1 (2:0) 120  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A0402 Nýřany "B" Plasy 4:2 (3:1) 60  
Rozhodčí: Fillinger
 
 
A1A0403 Líně Ledce 3:2 (1:1) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A0404 Manětín Kozolupy 2:4 (1:1) 50  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A0405 Mladotice D.Bělá 2:1 (0:1) 100  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A0406 Blatnice Nečtiny 3:1 (1:0) 80  
Rozhodčí: Nesvadba
 
 
A1A0407 Kožlany Bezvěrov 2:4 (0:1) 100  
Rozhodčí: Lorenc
 

 


 

5.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0501 Bezvěrov Třemošná 3:1 (1:0) 50  
Rozhodčí: Landshut
 
 
A1A0502 Nečtiny Kožlany 3:11 (1:6) 80  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A0503 D.Bělá Blatnice 0:2 (0:1) 50  
Rozhodčí: Mareš Václav
 
 
A1A0504 Kozolupy Mladotice 3:1 (0:0) 55  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A0505 Ledce Manětín 4:1 (2:1) 80  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A0506 Plasy Líně 8:1 (4:0) 30  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A0507 Vejprnice "B" Nýřany "B" 4:4 (2:2) 100 na PK 3:5
Rozhodčí: Sladký
 

 


 

6.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0601 Třemošná Nýřany "B" 6:2 (2:1) 40  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A0602 Líně Vejprnice "B" 5:1 (3:1) 50  
Rozhodčí: Rýdl
 
 
A1A0603 Manětín Plasy 3:2 (2:2) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A0604 Mladotice Ledce 2:2 (2:1) 100 PK 6:5
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A0605 Blatnice Kozolupy 1:1 (0:1) 74 PK 5:6
Rozhodčí: König
 
 
A1A0606 Kožlany D.Bělá 0:2 (0:0) 150  
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A1A0607 Bezvěrov Nečtiny 2:1 (0:0) 60  
Rozhodčí: Krauz
 

 


 

7.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0701 Nečtiny Třemošná 3:2 (2:1) 70  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A0702 D.Bělá Bezvěrov 1:3 (1:1) 60  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A0703 Kozolupy Kožlany 0:6 (0:4) 50  
Rozhodčí: Mareš Václav
 
 
A1A0704 Ledce Blatnice 1:1 (0:1) 50 PK 3:5
Rozhodčí: Čech
 
 
A1A0705 Plasy Mladotice 2:1 (0:1) 100  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A0706 Vejprnice "B" Manětín 3:6 (3:2) 80  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A0707 Nýřany "B" Líně 5:4 (3:3) 90  
Rozhodčí: Bohuň
 

 


 

8.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0801 Třemošná Líně 4:1 (2:1) 55  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A0802 Manětín Nýřany "B" 7:1 (3:0) 50  
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A1A0803 Mladotice Vejprnice "B" 6:2 (3:0) 80  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A0804 Blatnice Plasy 1:3 (1:1) 70  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A0805 Kožlany Ledce 4:2 (2:1) 70  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A0806 Bezvěrov Kozolupy 1:1 (1:0) 50 PK 2:4
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A0807 Nečtiny D.Bělá 2:5 (1:1) 32  
Rozhodčí: Pastyřík
 

 


 

9.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0901 D.Bělá Třemošná 0:2 (0:2) 60  
Rozhodčí: Rýdl
 
 
A1A0902 Kozolupy Nečtiny 3:5 (1:1) 75  
Rozhodčí: Landshut
 
 
A1A0903 Ledce Bezvěrov   :    (  :  )    oboustranná kontumace
 
 
A1A0904 Plasy Kožlany 2:4 (2:1) 80  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A0905 Vejprnice "B" Blatnice 0:0 (0:0) 70 PK 1:4
Rozhodčí: König
 
 
A1A0906 Nýřany "B" Mladotice 2:8 (0:3) 100  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A0907 Líně Manětín 6:1 (2:0) 40  
Rozhodčí: Reiprich
 

 


 

10.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1001 Třemošná Manětín 1:1 (0:1) 60 na PK 5:4
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A1A1002 Mladotice Líně 1:5 (1:3) 50  
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A1A1003 Blatnice Nýřany "B" 3:2 (2:1) 70  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1004 Kožlany Vejprnice "B" 5:1 (5:1) 90  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A1005 Bezvěrov Plasy 1:1 (0:1) 70 na PK 4:2
Rozhodčí: Čermák
 
 
A1A1006 Nečtiny Ledce 0:2 (0:1) 100  
Rozhodčí: Nesvadba
 
 
A1A1007 D.Bělá Kozolupy 2:3 (1:2) 20  
Rozhodčí: Lang
 

 


 

11.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1101 Kozolupy Třemošná 2:4 (0:4) 55  
Rozhodčí: Vocelka
 
 
A1A1102 Ledce D.Bělá 1:3 (1:2) 50  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A1103 Plasy Nečtiny 2:2 (1:1) 100 PK 5:6
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A1104 Vejprnice "B" Bezvěrov 0:5 (0:2) 40  
Rozhodčí: Fillinger
 
 
A1A1105 Nýřany "B" Kožlany 2:5 (0:4) 30  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A1106 Líně Blatnice 2:2 (2:2) 80 PK 3:5
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A1107 Manětín Mladotice 1:1 (1:1) 50 PK 4:5
Rozhodčí: Walter
 

 


 

12.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1201 Třemošná Mladotice 5:1 (1:1) 30  
Rozhodčí: Landshut
 
 
A1A1202 Blatnice Manětín 4:1 (3:1) 40  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A1203 Kožlany Líně 5:0 (3:0) 50  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A1204 Bezvěrov Nýřany "B" 6:2 (3:0) 40  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1205 Nečtiny Vejprnice "B" 5:1 (3:0) 30  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A1206 D.Bělá Plasy 1:2 (0:1) 30  
Rozhodčí: Rauch Pavel
 
 
A1A1207 Kozolupy Ledce 4:7 (2:2) 35  
Rozhodčí: Kříž Petr
 

 


 

13.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1301 Ledce Třemošná 2:0 (0:0) 95  
Rozhodčí: Krauz, Reiprich, Bohuň
 
 
A1A1302 Plasy Kozolupy 4:0     
 
 
A1A1303 Vejprnice "B" D.Bělá 2:1 (2:0) 50  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1304 Nýřany "B" Nečtiny 1:3 (0:1) 50  
Rozhodčí: Mareš Václav
 
 
A1A1305 Líně Bezvěrov 2:5 (2:3) 50  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A1306 Manětín Kožlany 4:3 (2:3) 50  
Rozhodčí: Landshut
 
 
A1A1307 Mladotice Blatnice 1:3 (1:3) 50  
Rozhodčí: Lang
 

 


 

14.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1401 Třemošná Blatnice 1:1 (0:0) 70 PK 3:4
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A1402 Mladotice Kožlany 3:3 (1:1) 100 PK 3:2
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A1403 Manětín Bezvěrov 1:1 (0:1) 100 PK 6:7
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A1A1404 Líně Nečtiny 0:1 (0:1) 60  
Rozhodčí: Finklar
 
 
A1A1405 Nýřany "B" D.Bělá 1:5 (0:3) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1406 Vejprnice "B" Kozolupy 4:1 (0:0) 60  
Rozhodčí: Kafka
 
 
A1A1407 Plasy Ledce 3:4 (2:1) 70  
Rozhodčí: Oliverius
 

 


 

15.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1501 Plasy Třemošná 0:2 (0:2) 100  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A1502 Ledce Vejprnice "B" 2:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A1503 Kozolupy Nýřany "B" 3:1 (0:0) 55  
Rozhodčí: Finklar
 
 
A1A1504 D.Bělá Líně 1:1 (1:0) 60 PK 5:3
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A1505 Nečtiny Manětín 2:2 (2:1) 180 PK 3:4
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A1506 Bezvěrov Mladotice 1:1 (1:0) 70 PK 5:4
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1507 Kožlany Blatnice 1:2 (1:0) 60  
Rozhodčí: Oliverius
 

 


 

16.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1601 Třemošná Kožlany 1:0 (0:0) 100  
Rozhodčí: König
 
 
A1A1602 Blatnice Bezvěrov 1:1 (0:1) 100 PK 4:5
Rozhodčí: Šimek
 
 
A1A1603 Mladotice Nečtiny 0:1 (0:0) 80  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A1604 Manětín D.Bělá 1:0 (0:0) 70  
Rozhodčí: Mareš Václav
 
 
A1A1605 Líně Kozolupy 2:1 (2:0) 50  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1606 Nýřany "B" Ledce 5:1 (3:0) 60  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A1607 Vejprnice "B" Plasy 0:2 (0:0) 60  
Rozhodčí: Kovářík
 

 


 

17.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1701 Vejprnice "B" Třemošná 3:1 (1:1) 30  
Rozhodčí: Kafka
 
 
A1A1702 Plasy Nýřany "B" 5:3 (3:3) 70  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1703 Ledce Líně 3:1 (2:0) 66  
Rozhodčí: Šimek
 
 
A1A1704 Kozolupy Manětín 0:4 (0:1) 65  
Rozhodčí: Vocelka
 
 
A1A1705 D.Bělá Mladotice 0:1 (0:1) 80  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A1706 Nečtiny Blatnice 1:0 (1:0) 40  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A1707 Bezvěrov Kožlany 5:2 (2:1) 73  
Rozhodčí: Lorenc
 

 


 

18.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1801 Třemošná Bezvěrov 0:1 (0:0) 66  
Rozhodčí: Šimek, Škarda, Krauz
 
 
A1A1802 Kožlany Nečtiny 3:1 (0:0) 80  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1803 Blatnice D.Bělá 1:3 (1:1) 70  
Rozhodčí: Mareš Václav
 
 
A1A1804 Mladotice Kozolupy 4:4 (2:2) 60 PK 4:3
Rozhodčí: Finklar
 
 
A1A1805 Manětín Ledce 2:4 (1:1) 80  
Rozhodčí: Vocelka
 
 
A1A1806 Líně Plasy 2:7 (1:2) 30  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A1807 Nýřany "B" Vejprnice "B" 0:1 (0:0) 80  
Rozhodčí: Oliverius
 

 


 

19.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1901 Nýřany "B" Třemošná 2:1 (2:0) 90  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A1902 Vejprnice "B" Líně 0:0 (0:0) 40 PK 4:2
Rozhodčí: Fillinger
 
 
A1A1903 Plasy Manětín 2:2 (1:0) 70 PK 1:3
Rozhodčí: Mareš Václav
 
 
A1A1904 Ledce Mladotice 2:3 (1:3) 70  
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A1A1905 Kozolupy Blatnice 1:4 (0:1) 85  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A1906 D.Bělá Kožlany 4:1 (2:1) 25  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A1907 Nečtiny Bezvěrov 4:0 (1:0) 100  
Rozhodčí: Bureš
 

 


 

20.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2001 Třemošná Nečtiny 0:2 (0:1) 50  
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A1A2002 Bezvěrov D.Bělá 0:0 (0:0) 50 PK 4:5
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A2003 Kožlany Kozolupy 2:1 (0:1) 100  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A2004 Blatnice Ledce 1:1 (1:1) 100 PK 0:2
Rozhodčí: Nesvadba
 
 
A1A2005 Mladotice Plasy 1:1 (0:1) 50 PK 2:4
Rozhodčí: Landshut
 
 
A1A2006 Manětín Vejprnice "B" 2:2 (1:1) 50 PK 3:4
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A2007 Líně Nýřany "B" 7:2 (2:1) 50  
Rozhodčí: Walter
 

 


 

21.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2101 Líně Třemošná 5:0 (1:0) 30  
Rozhodčí: Landshut
 
 
A1A2102 Nýřany "B" Manětín 3:0 (1:0) 40  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A2103 Vejprnice "B" Mladotice 0:0 (0:0) 70 PK 5:4
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A2104 Plasy Blatnice 2:0 (1:0) 85  
Rozhodčí: König
 
 
A1A2105 Ledce Kožlany 4:3 (1:3) 100  
Rozhodčí: Krauz
 
 
A1A2106 Kozolupy Bezvěrov 3:5 (1:2) 75  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A2107 D.Bělá Nečtiny 0:1 (0:0) 80  
Rozhodčí: Lang
 

 


 

22.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2201 Třemošná D.Bělá 2:3 (1:1) 30  
Rozhodčí: Kříž P.
 
 
A1A2202 Nečtiny Kozolupy 4:2 (2:0) 50  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A2203 Bezvěrov Ledce 3:3 (2:0) 70 PK 3:4
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A2204 Kožlany Plasy 3:4 (3:1) 80  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A2205 Blatnice Vejprnice "B" 1:3 (0:3) 30  
Rozhodčí: Finklar
 
 
A1A2206 Mladotice Nýřany "B" 8:0 (3:0) 50  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A2207 Manětín Líně 4:1 (2:1) 90 NT 12.6.2014 18.00
Rozhodčí: Bohuň
 

 


 

23.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2301 Manětín Třemošná 2:5 (2:1) 20  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A2302 Líně Mladotice 1:7 (1:3) 40  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A2303 Nýřany "B" Blatnice 0:4 (0:1) 50  
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A2304 Vejprnice "B" Kožlany 2:0 (1:0) 33  
Rozhodčí: Šimek
 
 
A1A2305 Plasy Bezvěrov 3:2 (0:1) 60  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A2306 Ledce Nečtiny 7:1 (4:0) 60  
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A1A2307 Kozolupy D.Bělá 0:2 (0:1) 70  
 

 


 

24.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2401 Třemošná Kozolupy 3:2 (2:0) 30  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A2402 D.Bělá Ledce 3:4 (2:2) 80  
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A2403 Nečtiny Plasy 2:3 (1:1) 75  
Rozhodčí: Finklar
 
 
A1A2404 Bezvěrov Vejprnice "B" 3:0 (1:0) 50  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A2405 Kožlany Nýřany "B" 3:2 (1:0) 90  
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A2406 Blatnice Líně 3:3 (2:1) 70 PK 5:4
Rozhodčí: Čermák
 
 
A1A2407 Mladotice Manětín 4:2 (2:0) 80  
Rozhodčí: Lorenc
 

 


 

25.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2501 Mladotice Třemošná 1:0 (1:0) 45  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A2502 Manětín Blatnice 0:3 (0:1) 60  
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A1A2503 Líně Kožlany 2:2 (2:2) 50 PK 4:3
Rozhodčí: Lorenc
 
 
A1A2504 Nýřany "B" Bezvěrov 4:8 (2:3) 60  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A2505 Vejprnice "B" Nečtiny 0:0 (0:0) 50 PK 4:2
Rozhodčí: Landshut
 
 
A1A2506 Plasy D.Bělá 2:1 (0:0) 60  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A2507 Ledce Kozolupy 6:0 (2:0) 70  
Rozhodčí: Finklar
 

 


 

26.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2601 Třemošná Ledce 0:0 (0:0) 80 PK 5:4
Rozhodčí: Lang
 
 
A1A2602 Kozolupy Plasy 0:2 (0:2) 60  
Rozhodčí: Kříž P.
 
 
A1A2603 D.Bělá Vejprnice "B" 1:1 (1:0) 80 PK 5:3
Rozhodčí: Bohuň
 
 
A1A2604 Nečtiny Nýřany "B" 9:2 (7:0) 70  
Rozhodčí: Bureš
 
 
A1A2605 Bezvěrov Líně 0:1 (0:0) 50  
Rozhodčí: Walter
 
 
A1A2606 Kožlany Manětín 3:2     
 
 
A1A2607 Blatnice Mladotice 5:1 (1:0) 100  
Rozhodčí: Laik