Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

1. kolo 24.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0101 Blatnice Třemošná 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0102 Kožlany Mladotice 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0103 Bezvěrov Manětín 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0104 Nečtiny Líně 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0105 D.Bělá Nýřany "B" 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0106 Kozolupy Vejprnice "B" 24.08. 17:00 SO  
 
A1A0107 Ledce Plasy 24.08. 17:00 SO  
 


 

2. kolo 31.08.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0201 Třemošná Plasy 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0202 Vejprnice "B" Ledce 01.09. 16:00 NE  
 
A1A0203 Nýřany "B" Kozolupy 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0204 Líně D.Bělá 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0205 Manětín Nečtiny 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0206 Mladotice Bezvěrov 31.08. 17:00 SO  
 
A1A0207 Blatnice Kožlany 31.08. 17:00 SO  
 

 


 

3. kolo 07.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0301 Kožlany Třemošná 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0302 Bezvěrov Blatnice 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0303 Nečtiny Mladotice 28.10. 14:30 PO Mladotice
 
A1A0304 D.Bělá Manětín 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0305 Kozolupy Líně 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0306 Ledce Nýřany "B" 07.09. 17:00 SO  
 
A1A0307 Plasy Vejprnice "B" 07.09. 17:00 SO náhradní HP
 

 


 

4. kolo 14.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0401 Třemošná Vejprnice "B" 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0402 Nýřany "B" Plasy 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0403 Líně Ledce 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0404 Manětín Kozolupy 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0405 Mladotice D.Bělá 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0406 Blatnice Nečtiny 14.09. 17:00 SO  
 
A1A0407 Kožlany Bezvěrov 14.09. 17:00 SO  
 

 


 

5. kolo 21.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0501 Bezvěrov Třemošná 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0502 Nečtiny Kožlany 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0503 D.Bělá Blatnice 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0504 Kozolupy Mladotice 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0505 Ledce Manětín 21.09. 16:30 SO  
 
A1A0506 Plasy Líně 21.09. 16:30 SO náhradní HP
 
A1A0507 Vejprnice "B" Nýřany "B" 22.09. 16:30 NE  
 

 


 

6. kolo 28.09.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0601 Třemošná Nýřany "B" 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0602 Líně Vejprnice "B" 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0603 Manětín Plasy 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0604 Mladotice Ledce 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0605 Blatnice Kozolupy 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0606 Kožlany D.Bělá 28.09. 16:30 SO  
 
A1A0607 Bezvěrov Nečtiny 28.09. 16:30 SO  
 

 


 

7. kolo 05.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0701 Nečtiny Třemošná 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0702 D.Bělá Bezvěrov 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0703 Kozolupy Kožlany 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0704 Ledce Blatnice 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0705 Plasy Mladotice 05.10. 16:00 SO  
 
A1A0706 Vejprnice "B" Manětín 06.10. 16:00 NE  
 
A1A0707 Nýřany "B" Líně 06.10. 13:00 NE  
 

 


 

8. kolo 12.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0801 Třemošná Líně 12.10. 16:00 SO  
 
A1A0802 Manětín Nýřany "B" 12.10. 16:00 SO  
 
A1A0803 Mladotice Vejprnice "B" 12.10. 16:00 SO  
 
A1A0804 Blatnice Plasy 12.10. 16:00 SO  
 
A1A0805 Kožlany Ledce 12.10. 16:00 SO  
 
A1A0806 Bezvěrov Kozolupy 12.10. 16:00 SO  
 
A1A0807 Nečtiny D.Bělá 12.10. 16:00 SO  
 

 


 

9. kolo 19.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0901 D.Bělá Třemošná 19.10. 15:30 SO  
 
A1A0902 Kozolupy Nečtiny 19.10. 15:30 SO  
 
A1A0903 Ledce Bezvěrov 19.10. 15:30 SO  
 
A1A0904 Plasy Kožlany 19.10. 15:30 SO  
 
A1A0905 Vejprnice "B" Blatnice 20.10. 15:30 NE  
 
A1A0906 Nýřany "B" Mladotice 19.10. 15:30 SO  
 
A1A0907 Líně Manětín 19.10. 15:30 SO  
 

 


 

10. kolo 26.10.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1001 Třemošná Manětín 26.10. 14:30 SO  
 
A1A1002 Mladotice Líně 26.10. 14:30 SO  
 
A1A1003 Blatnice Nýřany "B" 26.10. 14:30 SO  
 
A1A1004 Kožlany Vejprnice "B" 26.10. 14:30 SO  
 
A1A1005 Bezvěrov Plasy 26.10. 14:30 SO  
 
A1A1006 Nečtiny Ledce 26.10. 14:30 SO  
 
A1A1007 D.Bělá Kozolupy 26.10. 14:30 SO  
 

 


 

11. kolo 02.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1101 Kozolupy Třemošná 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1102 Ledce D.Bělá 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1103 Plasy Nečtiny 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1104 Vejprnice "B" Bezvěrov 03.11. 14:00 NE  
 
A1A1105 Nýřany "B" Kožlany 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1106 Líně Blatnice 02.11. 14:00 SO  
 
A1A1107 Manětín Mladotice 02.11. 14:00 SO  
 

 


 

12. kolo 09.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1201 Třemošná Mladotice 09.11. 14:00 SO  
 
A1A1202 Blatnice Manětín 09.11. 14:00 SO  
 
A1A1203 Kožlany Líně 09.11. 14:00 SO  
 
A1A1204 Bezvěrov Nýřany "B" 09.11. 14:00 SO  
 
A1A1205 Nečtiny Vejprnice "B" 09.11. 14:00 SO  
 
A1A1206 D.Bělá Plasy 09.11. 14:00 SO  
 
A1A1207 Kozolupy Ledce 09.11. 14:00 SO  
 

 


 

13. kolo 16.11.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1301 Ledce Třemošná 16.11. 13:30 SO  
 
A1A1302 Plasy Kozolupy 16.11. 13:30 SO  
 
A1A1303 Vejprnice "B" D.Bělá 16.11. 13:30 SO  
 
A1A1304 Nýřany "B" Nečtiny 16.11. 13:30 SO  
 
A1A1305 Líně Bezvěrov 16.11. 13:30 SO  
 
A1A1306 Manětín Kožlany 16.11. 13:30 SO  
 
A1A1307 Mladotice Blatnice 16.11. 13:30 SO  
 

 


 

14. kolo 22.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1401 Třemošná Blatnice 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1402 Mladotice Kožlany 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1403 Manětín Bezvěrov 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1404 Líně Nečtiny 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1405 Nýřany "B" D.Bělá 22.03. 15:00 SO  
 
A1A1406 Vejprnice "B" Kozolupy 23.03. 15:00 NE  
 
A1A1407 Plasy Ledce 22.03. 15:00 SO  
 

 


 

15. kolo 29.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1501 Plasy Třemošná 29.03. 15:00 SO  
 
A1A1502 Ledce Vejprnice "B" 29.03. 15:00 SO  
 
A1A1503 Kozolupy Nýřany "B" 29.03. 15:00 SO  
 
A1A1504 D.Bělá Líně 29.03. 15:00 SO  
 
A1A1505 Nečtiny Manětín 29.03. 15:00 SO  
 
A1A1506 Bezvěrov Mladotice 29.03. 15:00 SO  
 
A1A1507 Kožlany Blatnice 29.03. 15:00 SO  
 

 


 

16. kolo 05.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1601 Třemošná Kožlany 05.04. 16:30 SO  
 
A1A1602 Blatnice Bezvěrov 05.04. 16:30 SO  
 
A1A1603 Mladotice Nečtiny 05.04. 16:30 SO  
 
A1A1604 Manětín D.Bělá 05.04. 16:30 SO  
 
A1A1605 Líně Kozolupy 05.04. 16:30 SO  
 
A1A1606 Nýřany "B" Ledce 05.04. 16:30 SO  
 
A1A1607 Vejprnice "B" Plasy 06.04. 16:30 NE  
 

 


 

17. kolo 12.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1701 Vejprnice "B" Třemošná 13.04. 16:30 NE  
 
A1A1702 Plasy Nýřany "B" 12.04. 16:30 SO  
 
A1A1703 Ledce Líně 12.04. 16:30 SO  
 
A1A1704 Kozolupy Manětín 12.04. 16:30 SO  
 
A1A1705 D.Bělá Mladotice 12.04. 16:30 SO  
 
A1A1706 Nečtiny Blatnice 12.04. 16:30 SO  
 
A1A1707 Bezvěrov Kožlany 12.04. 16:30 SO  
 

 


 

18. kolo 19.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1801 Třemošná Bezvěrov 19.04. 17:00 SO  
 
A1A1802 Kožlany Nečtiny 19.04. 17:00 SO  
 
A1A1803 Blatnice D.Bělá 19.04. 17:00 SO  
 
A1A1804 Mladotice Kozolupy 19.04. 17:00 SO  
 
A1A1805 Manětín Ledce 19.04. 17:00 SO  
 
A1A1806 Líně Plasy 19.04. 17:00 SO  
 
A1A1807 Nýřany "B" Vejprnice "B" 19.04. 17:00 SO  
 

 


 

19. kolo 26.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1901 Nýřany "B" Třemošná 26.04. 17:00 SO  
 
A1A1902 Vejprnice "B" Líně 27.04. 17:00 NE  
 
A1A1903 Plasy Manětín 26.04. 17:00 SO  
 
A1A1904 Ledce Mladotice 26.04. 17:00 SO  
 
A1A1905 Kozolupy Blatnice 26.04. 17:00 SO  
 
A1A1906 D.Bělá Kožlany 26.04. 17:00 SO  
 
A1A1907 Nečtiny Bezvěrov 26.04. 17:00 SO  
 

 


 

20. kolo 03.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2001 Třemošná Nečtiny 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2002 Bezvěrov D.Bělá 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2003 Kožlany Kozolupy 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2004 Blatnice Ledce 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2005 Mladotice Plasy 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2006 Manětín Vejprnice "B" 03.05. 17:00 SO  
 
A1A2007 Líně Nýřany "B" 03.05. 17:00 SO  
 

 


 

21. kolo 10.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2101 Líně Třemošná 10.05. 17:00 SO  
 
A1A2102 Nýřany "B" Manětín 10.05. 17:00 SO  
 
A1A2103 Vejprnice "B" Mladotice 11.05. 17:00 NE  
 
A1A2104 Plasy Blatnice 10.05. 17:00 SO  
 
A1A2105 Ledce Kožlany 10.05. 17:00 SO  
 
A1A2106 Kozolupy Bezvěrov 10.05. 17:00 SO  
 
A1A2107 D.Bělá Nečtiny 10.05. 17:00 SO  
 

 


 

22. kolo 17.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2201 Třemošná D.Bělá 17.05. 17:00 SO  
 
A1A2202 Nečtiny Kozolupy 17.05. 17:00 SO  
 
A1A2203 Bezvěrov Ledce 17.05. 17:00 SO  
 
A1A2204 Kožlany Plasy 17.05. 17:00 SO  
 
A1A2205 Blatnice Vejprnice "B" 17.05. 17:00 SO  
 
A1A2206 Mladotice Nýřany "B" 17.05. 17:00 SO  
 
A1A2207 Manětín Líně 17.05. 17:00 SO  
 

 


 

23. kolo 24.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2301 Manětín Třemošná 24.05. 17:00 SO  
 
A1A2302 Líně Mladotice 24.05. 17:00 SO  
 
A1A2303 Nýřany "B" Blatnice 24.05. 17:00 SO  
 
A1A2304 Vejprnice "B" Kožlany 25.05. 17:00 NE  
 
A1A2305 Plasy Bezvěrov 24.05. 17:00 SO  
 
A1A2306 Ledce Nečtiny 24.05. 17:00 SO  
 
A1A2307 Kozolupy D.Bělá 24.05. 17:00 SO  
 

 


 

24. kolo 31.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2401 Třemošná Kozolupy 31.05. 17:00 SO  
 
A1A2402 D.Bělá Ledce 31.05. 17:00 SO  
 
A1A2403 Nečtiny Plasy 31.05. 17:00 SO  
 
A1A2404 Bezvěrov Vejprnice "B" 31.05. 17:00 SO  
 
A1A2405 Kožlany Nýřany "B" 31.05. 17:00 SO  
 
A1A2406 Blatnice Líně 31.05. 17:00 SO  
 
A1A2407 Mladotice Manětín 31.05. 17:00 SO  
 

 


 

25. kolo 07.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2501 Mladotice Třemošná 07.06. 17:00 SO  
 
A1A2502 Manětín Blatnice 07.06. 17:00 SO  
 
A1A2503 Líně Kožlany 07.06. 17:00 SO  
 
A1A2504 Nýřany "B" Bezvěrov 07.06. 17:00 SO  
 
A1A2505 Vejprnice "B" Nečtiny 08.06. 17:00 NE  
 
A1A2506 Plasy D.Bělá 07.06. 17:00 SO  
 
A1A2507 Ledce Kozolupy 07.06. 17:00 SO  
 

 


 

26. kolo 14.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A2601 Třemošná Ledce 14.06. 17:00 SO  
 
A1A2602 Kozolupy Plasy 14.06. 17:00 SO  
 
A1A2603 D.Bělá Vejprnice "B" 14.06. 17:00 SO  
 
A1A2604 Nečtiny Nýřany "B" 14.06. 17:00 SO  
 
A1A2605 Bezvěrov Líně 14.06. 17:00 SO  
 
A1A2606 Kožlany Manětín 14.06. 17:00 SO  
 
A1A2607 Blatnice Mladotice 14.06. 17:00 SO