Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

A1A - OKRESNÍ PŘEBOR

 

1.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0101 Vejprnice "B" Třemošná 2:2 (0:1) 70 na pK 4:5
Rozhodčí: KOVAŘÍK Tomáš
 
 
A1A0102 Kožlany Manětín 6:1 (3:0) 100  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A0103 D.Bělá Nečtiny 3:3 (2:2) 60 na PK 3:1
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A0104 Kozolupy Líně 4:2 (3:1) 65  
Rozhodčí: CINK Ota
 
 
A1A0105 Úlice Kaznějov 1:2 (0:1) 50  
Rozhodčí: Kramár
 
 
A1A0106 Ledce Bezvěrov 2:4 (0:1) 120  
Rozhodčí: FINKLAR Jaroslav
 
 
A1A0107 Kam.Újezd Plasy 3:1 (1:1) 70  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 

 

 



 

2.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0201 Třemošná Plasy 2:2 (1:0) 60 na PK 5:4
Rozhodčí: Kříž P.
 
 
A1A0202 Bezvěrov Kam.Újezd 1:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: Krauz
 
 
A1A0203 Kaznějov Ledce 2:0 (0:0) 100  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A0204 Líně Úlice 3:0 (0:0) 40  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A0205 Nečtiny Kozolupy 2:2 (1:1) 80 na pK 4:3
Rozhodčí: KAFKA Václav
 
 
A1A0206 Manětín D.Bělá 1:1 (1:1) 50 na PK 2:3
Rozhodčí: ČECH Ladislav
 
 
A1A0207 Vejprnice "B" Kožlany 2:0 (1:0) 60  
Rozhodčí: FINKLAR Jaroslav
 

 

 



 

3.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0301 Kožlany Třemošná 2:2 (1:2) 85 na PK 3:4
Rozhodčí: Kramár
 
 
A1A0302 D.Bělá Vejprnice "B" 0:0 (0:0) 120 na PK 4:2
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A0303 Kozolupy Manětín 5:1 (2:0) 65  
Rozhodčí: Krauz
 
 
A1A0304 Úlice Nečtiny 1:8 (1:2) 40  
Rozhodčí: CINK Ota
 
 
A1A0305 Ledce Líně 5:0 (1:0) 43  
Rozhodčí: NESVADBA Karel
 
 
A1A0306 Kam.Újezd Kaznějov 0:1 (0:1) 120  
Rozhodčí: Ondřich
 
 
A1A0307 Plasy Bezvěrov 0:4 (0:2) 110  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 

 

 



 

4.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0401 Třemošná Bezvěrov 3:0 (2:0) 50  
Rozhodčí: Špiral
 
 
A1A0402 Kaznějov Plasy 2:1 (2:0) 100  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A0403 Líně Kam.Újezd 2:2 (0:1) 50 na PK 8:7
Rozhodčí: König
 
 
A1A0404 Nečtiny Ledce 3:3 (2:1) 50 na PK 3:4
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A0405 Manětín Úlice 1:0 (1:0) 30  
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A1A0406 Vejprnice "B" Kozolupy 2:1 (1:1) 50  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A0407 Kožlany D.Bělá 2:2 (1:1) 80 na PK 2:3
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 

 

 



 

5.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0501 D.Bělá Třemošná 3:3 (1:1) 90 na pK 4:5
Rozhodčí: König
 
 
A1A0502 Kozolupy Kožlany 1:6 (1:2) 50  
Rozhodčí: Rauch Petr
 
 
A1A0503 Úlice Vejprnice "B" 1:0 (0:0) 30  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A0504 Ledce Manětín 2:2 (2:2) 80 na pK 2:4
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A0505 Kam.Újezd Nečtiny 1:6 (1:0) 50  
Rozhodčí: Krauz
 
 
A1A0506 Plasy Líně 2:1 (1:1) 80  
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A1A0507 Bezvěrov Kaznějov 1:3 (1:1) 100  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 

 

 



 

6.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0601 Třemošná Kaznějov 1:4 (1:1) 100  
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A1A0602 Líně Bezvěrov 5:1 (2:0) 90  
Rozhodčí: ČECH Ladislav
 
 
A1A0603 Nečtiny Plasy 5:1 (1:1) 70  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A0604 Manětín Kam.Újezd 9:3 (4:1) 80  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A0605 Vejprnice "B" Ledce 3:0 (2:0) 60  
Rozhodčí: NESVADBA Karel
 
 
A1A0606 Kožlany Úlice 5:0 (2:0) 90  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A0607 D.Bělá Kozolupy 3:1 (2:1) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 

 

 



 

7.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0701 Kozolupy Třemošná 1:1 (0:0) 70 na PK 6:7
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A0702 Úlice D.Bělá 0:1 (0:0) 30  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A0703 Ledce Kožlany 2:4 (0:4) 50  
Rozhodčí: Špiral
 
 
A1A0704 Kam.Újezd Vejprnice "B" 2:2 (1:1) 60 na PK 3:4
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A0705 Plasy Manětín 5:2 (2:1) 90  
Rozhodčí: König
 
 
A1A0706 Bezvěrov Nečtiny 0:0 (0:0) 80 na pK 2:3
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A0707 Kaznějov Líně 2:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: Kramár
 

 

 



 

8.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0801 Třemošná Líně 9:2 (4:1) 80  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A0802 Nečtiny Kaznějov 3:1 (1:1) 80  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A0803 Manětín Bezvěrov 2:5 (2:1) 40  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A0804 Vejprnice "B" Plasy 2:1 (0:0) 30  
Rozhodčí: Fillinger Miloš
 
 
A1A0805 Kožlany Kam.Újezd 0:1 (0:1) 52  
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A0806 D.Bělá Ledce 2:2 (2:1) 70 na pK 5:4
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A0807 Kozolupy Úlice 6:4 (2:2) 70  
Rozhodčí: ČECH Ladislav
 

 

 



 

9.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A0901 Úlice Třemošná 1:7 (1:4) 30  
Rozhodčí: RÝDL Pavel
 
 
A1A0902 Ledce Kozolupy 2:1 (1:0) 80  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A0903 Kam.Újezd D.Bělá 1:3 (1:0) 30  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A0904 Plasy Kožlany 1:6 (1:4) 50  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A0905 Bezvěrov Vejprnice "B" 1:2 (0:1) 25  
Rozhodčí: Friedenberger, K.
 
 
A1A0906 Kaznějov Manětín 7:0 (3:0) 80  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A0907 Líně Nečtiny 5:2 (2:0) 70  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 

 

 



 

10.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1001 Třemošná Nečtiny 8:2 (5:0) 60  
Rozhodčí: Kračmer
 
 
A1A1002 Manětín Líně 2:3 (0:2) 25  
Rozhodčí: Friedenberger, K.
 
 
A1A1003 Vejprnice "B" Kaznějov 2:0    
 
 
A1A1004 Kožlany Bezvěrov 1:1 (1:0) 80 na pK 3:4
 
 
A1A1005 D.Bělá Plasy 2:2 (1:1) 30 na PK 5:4
Rozhodčí: Friedenberger, R.
 
 
A1A1006 Kozolupy Kam.Újezd 2:1 (0:1) 20  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A1007 Úlice Ledce 3:0 (0:0) 20  
Rozhodčí: Kříž Petr
 

 

 



 

11.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1101 Ledce Třemošná 5:2 (4:1) 80  
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A1102 Kam.Újezd Úlice 3:1 (3:1) 50  
Rozhodčí: Doksanský
 
 
A1A1103 Plasy Kozolupy 4:0 (2:0) 80  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A1104 Bezvěrov D.Bělá 4:0 (1:0) 70  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A1105 Kaznějov Kožlany 4:4 (2:2) 78 na pK 5:3
Rozhodčí: KAFKA Václav
 
 
A1A1106 Líně Vejprnice "B" 3:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A1107 Nečtiny Manětín 4:0 (1:0)    
Rozhodčí: Friedenberger, R.
 

 

 



 

12.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1201 Třemošná Manětín 5:0 (1:0) 80  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A1202 Vejprnice "B" Nečtiny 3:3 (1:2) 30 na PK 4:2
Rozhodčí: Chejlava
 
 
A1A1203 Kožlany Líně 3:2 (1:1) 30  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A1204 D.Bělá Kaznějov 1:3 (1:0) 50  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A1205 Kozolupy Bezvěrov 3:3 (2:2) 60 na pK 5:4
Rozhodčí: ČECH Ladislav
 
 
A1A1206 Úlice Plasy 2:1 (2:1) 50  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A1207 Ledce Kam.Újezd 6:1 (2:0) 56  
Rozhodčí: Krauz
 

 

 



 

13.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1301 Kam.Újezd Třemošná 1:7 (1:5) 20  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A1302 Plasy Ledce 4:4 (2:2) 80 na PK 4:2
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A1303 Bezvěrov Úlice 7:2 (3:2) 100  
Rozhodčí: Vocelka
 
 
A1A1304 Kaznějov Kozolupy 7:0 (1:0) 40  
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A1305 Líně D.Bělá 3:1 (1:1) 15  
Rozhodčí: Veselý
 
 
A1A1306 Nečtiny Kožlany 1:1 (1:1) 50 na pK 6:5
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A1307 Manětín Vejprnice "B" 5:1 (2:0) 25  
Rozhodčí: Burda
 

 

 



 

14.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1401 Třemošná Vejprnice "B" 0:0 (0:0) 70 na pK 1:3
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A1402 Manětín Kožlany 2:4 (0:1) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A1403 Nečtiny D.Bělá 1:0 (1:0) 60  
Rozhodčí: König
 
 
A1A1404 Líně Kozolupy 1:2 (0:1) 60  
Rozhodčí: Rauch Pavel
 
 
A1A1405 Kaznějov Úlice 8:1 (3:1) 30  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A1406 Bezvěrov Ledce 1:1 (1:0) 50 PK 5:3
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A1407 Plasy Kam.Újezd 5:2 (1:1) 80  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 

 

 



 

15.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1501 Plasy Třemošná 2:5 (0:2) 80  
Rozhodčí: Krauz
 
 
A1A1502 Kam.Újezd Bezvěrov 2:1 (1:1) 50  
Rozhodčí: Kramár
 
 
A1A1503 Ledce Kaznějov 2:2 (0:2) 60 na PK 5:6
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A1504 Úlice Líně 2:2 (1:2) 35 na PK 2:3
Rozhodčí: Špiral
 
 
A1A1505 Kozolupy Nečtiny 0:3 (0:2) 70  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A1506 D.Bělá Manětín 3:2 (2:2) 50  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A1507 Kožlany Vejprnice "B" 0:0 (0:0) 20 na PK 3:4
Rozhodčí: Chejlava
 

 

 



 

16.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1601 Třemošná Kožlany 3:0 (0:0) 53  
Rozhodčí: KAFKA Václav
 
 
A1A1602 Vejprnice "B" D.Bělá 1:0 (0:0) 30  
Rozhodčí: Vocelka
 
 
A1A1603 Manětín Kozolupy 2:1 (1:1) 70  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A1604 Nečtiny Úlice 3:0 (2:0) 50  
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A1605 Líně Ledce 4:3 (2:1) 30  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A1606 Kaznějov Kam.Újezd 5:1 (1:0) 60  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A1607 Bezvěrov Plasy 3:1 (2:0) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 

 

 



 

17.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1701 Bezvěrov Třemošná 1:3 (0:1) 70 nehráno
Rozhodčí: Krauz
 
 
A1A1702 Plasy Kaznějov 1:0 (0:0) 111  
Rozhodčí: KAFKA Václav
 
 
A1A1703 Kam.Újezd Líně 3:5 (1:2) 70  
Rozhodčí: ČECH Ladislav
 
 
A1A1704 Ledce Nečtiny 1:1 (0:0) 60 PK 3:4
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A1705 Úlice Manětín 0:2 (0:0) 20  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A1706 Kozolupy Vejprnice "B" 3:2 (2:0) 60  
Rozhodčí: RÝDL Pavel
 
 
A1A1707 D.Bělá Kožlany 1:2 (0:2) 45  
Rozhodčí: Kramár
 

 

 



 

18.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1801 Třemošná D.Bělá 2:1 (1:0) 50  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A1802 Kožlany Kozolupy 4:2 (2:2) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A1803 Vejprnice "B" Úlice 5:2 (2:0) 73  
Rozhodčí: Fillinger Miloš
 
 
A1A1804 Manětín Ledce 2:2 (1:1) 80 na PK 3:4
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A1805 Nečtiny Kam.Újezd 3:2 (2:0) 40  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A1806 Líně Plasy 1:2 (0:2) 40  
Rozhodčí: KOVAŘÍK Tomáš
 
 
A1A1807 Kaznějov Bezvěrov 0:3 (0:0) 100  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 

 

 



 

19.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A1901 Kaznějov Třemošná 2:2 (2:1) 150 na PK 8:7
Rozhodčí: Špindlerová, Hessová, Mazán
 
 
A1A1902 Bezvěrov Líně 2:3 (0:3) 35  
Rozhodčí: Šlapák
 
 
A1A1903 Plasy Nečtiny 3:5 (3:3) 50  
Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav
 
 
A1A1904 Kam.Újezd Manětín 1:2 (0:2) 50  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A1905 Ledce Vejprnice "B" 2:2 (0:2) 80 na PK 3:4
Rozhodčí: Langmajer, König, LEGO Jan
 
 
A1A1906 Úlice Kožlany 0:0 (0:0) 30 na PK 2:3
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A1907 Kozolupy D.Bělá 2:2 (1:1) 50 na PK 3:4
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 

 

 



 

20.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2001 Třemošná Kozolupy 8:1 (6:1) 40  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A2002 D.Bělá Úlice 1:2 (0:0) 30  
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A2003 Kožlany Ledce 5:3 (2:0) 80  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A2004 Vejprnice "B" Kam.Újezd 4:3 (2:1) 50  
Rozhodčí: NESVADBA Karel
 
 
A1A2005 Manětín Plasy 1:3 (0:0) 35  
Rozhodčí: Špiral
 
 
A1A2006 Nečtiny Bezvěrov 2:1 (1:0) 55  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A2007 Líně Kaznějov 2:2 (1:2) 80 na PK 5:3
Rozhodčí: KAFKA Václav
 

 

 



 

21.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2101 Líně Třemošná 2:2 (1:1) 20 na PK 6:7
 
 
A1A2102 Kaznějov Nečtiny 3:2 (1:0) 150  
Rozhodčí: Kožár, ŠIMEK František, Krutina
 
 
A1A2103 Bezvěrov Manětín 4:1 (2:1) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A2104 Plasy Vejprnice "B" 3:0 (2:0) 60  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A2105 Kam.Újezd Kožlany 2:5 (1:2) 70  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A2106 Ledce D.Bělá 3:1 (3:1) 60  
Rozhodčí: Reiprich
 
 
A1A2107 Úlice Kozolupy 4:1 (1:1) 30  
Rozhodčí: Škarda
 

 

 



 

22.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2201 Třemošná Úlice 10:0 (5:0) 50  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A2202 Kozolupy Ledce 3:0 (2:0) 70  
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A2203 D.Bělá Kam.Újezd 2:2 (1:0) 65 na pK 7:6
Rozhodčí: FINKLAR Jaroslav
 
 
A1A2204 Kožlany Plasy 2:0 (0:0) 75  
Rozhodčí: Kramár
 
 
A1A2205 Vejprnice "B" Bezvěrov 1:1 (1:1) 70 na PK 8:9
Rozhodčí: KAFKA Václav
 
 
A1A2206 Manětín Kaznějov 1:6 (1:2) 60  
Rozhodčí: Krauz
 
 
A1A2207 Nečtiny Líně 3:0 (3:0) 100  
Rozhodčí: ČERMÁK Vladimír
 

 

 



 

23.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2301 Nečtiny Třemošná 2:4 (0:1) 80  
Rozhodčí: Reiprich, Škarda, Špiral
 
 
A1A2302 Líně Manětín 3:4 (0:1) 30  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
 
A1A2303 Kaznějov Vejprnice "B" 4:0 (2:0) 50  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A2304 Bezvěrov Kožlany 3:0 (2:0) 90  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A2305 Plasy D.Bělá 1:1 (0:1) 30 PK 5:3
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A2306 Kam.Újezd Kozolupy 1:4 (1:2) 50  
Rozhodčí: König
 
 
A1A2307 Ledce Úlice 6:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: Krauz
 

 

 



 

24.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2401 Třemošná Ledce 2:1 (1:0) 40  
Rozhodčí: Špiral
 
 
 
A1A2403 Kozolupy Plasy 2:2 (0:1)   PK 4:3
Rozhodčí: KAFKA Václav
 
 
A1A2404 D.Bělá Bezvěrov 0:5 (0:2) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A2405 Kožlany Kaznějov 0:1 (0:0) 80  
Rozhodčí: Škarda
 
 
A1A2406 Vejprnice "B" Líně 4:2 (1:1) 40  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A2407 Manětín Nečtiny 2:0 (1:0) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 

 

 



 

25.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2501 Manětín Třemošná 3:4 (3:1) 60  
Rozhodčí: Kramár
 
 
A1A2502 Nečtiny Vejprnice "B" 4:2 (4:1) 50  
Rozhodčí: LANG Josef
 
 
A1A2503 Líně Kožlany 1:5 (0:2) 80  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A1A2504 Kaznějov D.Bělá 6:0 (4:0) 60  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
 
A1A2505 Bezvěrov Kozolupy 1:2 (0:0) 60  
Rozhodčí: ČECH Ladislav
 
 
A1A2506 Plasy Úlice 1:1 (0:1) 80 na PK 3:4
Rozhodčí: Oliverius
 
 
A1A2507 Kam.Újezd Ledce 2:3 (1:1) 80  
Rozhodčí: Lorenc
 

 

 



 

26.kolo

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A1A2601 Třemošná Kam.Újezd 0:0 (0:0) 100 PK 1:4
Rozhodčí: Duda Mir.
 
 
A1A2602 Ledce Plasy 1:1 (0:0) 70 PK 8:9
Rozhodčí: WALTER Ladislav
 
 
A1A2603 Úlice Bezvěrov 0:0 (0:0) 40 PK 2:4
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A1A2604 Kozolupy Kaznějov 0:5 (0:3) 60  
Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav
 
 
A1A2605 D.Bělá Líně 7:3 (3:2) 50  
 
 
A1A2606 Kožlany Nečtiny 1:2 (1:2) 60  
Rozhodčí: Krauz
 
 
A1A2607 Vejprnice "B" Manětín 1:1 (0:1) 40 P:K 5:4
Rozhodčí: Škarda