Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 Naše poslední vítězství v této sezóně nás posouvá do Okresního přeboru!!

Hurá !!!!!

 

A2A2601 Žichlice Hunčice 0:9     
 
A2A2602 Tlučná "B" Kaznějov "B" 0:1     
 
A2A2603 Ledce Kozojedy 3:0     
 
A2A2604 Sulkov Nýřany "B" 3:2     
 
A2A2605 Dobříč Všeruby 3:3    na PK 2:4
 
A2A2606 Vochov Pernarec 3:1     
 
A2A2607 Trnová Úlice 2:5   

 

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2503 Všeruby Vochov 2:1 (2:1) 40  
Rozhodčí: Špiral
 
A2A2507 Hunčice Tlučná "B" 4:1 (1:1) 70  
Rozhodčí: BUREŠ Tomáš
 
A2A2501 Úlice Žichlice 8:1     
 
A2A2502 Pernarec Trnová 1:3 (1:0) 30  
Rozhodčí: Krauz
 
A2A2504 Nýřany "B" Dobříč 1:1 (0:0) 90 na PK 2:4
Rozhodčí: Kramár
 
A2A2505 Kozojedy Sulkov 0:3 (0:2) 100  
Rozhodčí: Chejlava
 
A2A2506 Kaznějov "B" Ledce 4:4 (4:1) 80 na PK 4:1
Rozhodčí: Kvasnička

 

 

Porazili jsme doma Hunčice 3:0 a jdeme na druhé místo!!  Ještě dva zápasy a pak snad budeme slavit postup!!!

 

A2A2405 Vochov Nýřany "B" 1:2     
 
A2A2401 Žichlice Tlučná "B" 2:3     
 
A2A2402 Ledce Hunčice 3:0     
 
A2A2403 Sulkov Kaznějov "B" 2:2    na PK 4:3
 
A2A2404 Dobříč Kozojedy 2:1     
 
A2A2406 Trnová Všeruby 1:3     
 
A2A2407 Úlice Pernarec 6:1   

 

 

Vysoké vítězství v Tlučné nás posunulo na třetí místo na dohled prvním dvěma.

Příští zápas hrajeme doma s Hunčicema o druhé místo!

 

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2302 Všeruby Úlice 0:1     
 
A2A2306 Hunčice Sulkov 4:0     
 
A2A2307 Tlučná "B" Ledce 0:4     
 
A2A2301 Pernarec Žichlice 2:1     
 
A2A2303 Nýřany "B" Trnová 5:1     
 
A2A2304 Kozojedy Vochov 6:1     
 
A2A2305 Kaznějov "B" Dobříč 0:2     
 


 

 

Vysoké vítězství nás přiblížilo k čelu tabulky. Dobrou formu potvrdíme zápase v sobotu 26.5. kdy jedeme do Tlučné. 

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2201 Žichlice Ledce 0:5     
 
A2A2202 Sulkov Tlučná "B" 6:5     
 
A2A2203 Dobříč Hunčice 3:5     
 
A2A2204 Vochov Kaznějov "B" 0:0    na PK 5:3
 
A2A2205 Trnová Kozojedy 7:1     
 
A2A2206 Úlice Nýřany "B" 3:2     
 
A2A2207 Pernarec Všeruby 3:2   

 

 

Zápas 21. kola  na domácím hřišti jsme vyhráli čtvrtou výhrou v řadě.

V dalším zápase hrajeme 19.5. v Žichlicích.

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2101 Všeruby Žichlice 9:0     
 
A2A2105 Hunčice Vochov 5:2     
 
A2A2106 Tlučná "B" Dobříč 1:6     
 
A2A2107 Ledce Sulkov 2:0     
 
A2A2102 Nýřany "B" Pernarec 5:5    na PK 4:2
 
A2A2103 Kozojedy Úlice 1:3     
 
A2A2104 Kaznějov "B" Trnová 2:0   

 

20. kolo, hráli jsme v Dobříči a po penaltách vezeme 2 body.Příští týden 12.5. v 17h hostíme Sulkov.

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A2001 Žichlice Sulkov 1:3     
 
A2A2002 Dobříč Ledce 2:2    na PK 3:4
 
A2A2003 Vochov Tlučná "B" 3:2     
 
A2A2004 Trnová Hunčice 1:1    na PK 2:4
 
A2A2007 Všeruby Nýřany "B" 3:2     
 
A2A2005 Úlice Kaznějov "B" 1:0     
 
A2A2006 Pernarec Kozojedy 1:3     
 



 

 

 Druhá výhra jara, v 19. kole jsme porazili Vochov 4:3.

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2A1901 Nýřany "B" Žichlice 11:0 (4:0) 60  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A2A1902 Kozojedy Všeruby 1:4 (0:2) 80  
Rozhodčí: König
 
 
A2A1903 Kaznějov "B" Pernarec 3:2 (1:1) 80  
Rozhodčí: LEGO Jan
 
 
A2A1904 Hunčice Úlice 3:0 (1:0) 100  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
 
A2A1905 Tlučná "B" Trnová 0:1 (0:0) 10  
Rozhodčí: Kříž Petr
 
 
A2A1906 Ledce Vochov 4:3 (3:2) 150  
Rozhodčí: NESVADBA Karel
 
 
A2A1907 Sulkov Dobříč 5:1 (1:1) 50  
Rozhodčí: Špiral

 

 

Čtvrtý zápas jara a konečně výhra v Trnové !!

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1801 Žichlice Dobříč 4:2 (2:1) 70  
Rozhodčí: LANDSHUT Josef
 
A2A1802 Vochov Sulkov 1:1 (1:0) 40 na PK 5:4
Rozhodčí: Kramár
 
A2A1803 Trnová Ledce 2:3 (1:0) 100  
Rozhodčí: BOHUŇ Josef
 
A2A1806 Všeruby Kaznějov "B" 4:1 (0:0) 70  
Rozhodčí: Krauz
 
A2A1804 Úlice Tlučná "B" 2:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: NESVADBA Karel
 
A2A1805 Pernarec Hunčice 0:2 (0:1) 100  
Rozhodčí: SLADKÝ Stanislav
 
A2A1807 Nýřany "B" Kozojedy 1:3 (0:2) 60  
Rozhodčí: WALTER Ladislav

 

 

Třetí zápas jara a třetí prohra. Po nevalném výkonu jsme padli doma a v tabulce klesli na 5. místo.

V sobotu 21.4. jedeme do Trnové.

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1703 Hunčice Všeruby 4:0     
 
A2A1704 Tlučná "B" Pernarec 0:2     
 
A2A1705 Ledce Úlice 1:3     
 
A2A1706 Sulkov Trnová 2:1     
 
A2A1707 Dobříč Vochov 2:2    na PK 4:2
 
A2A1701 Kozojedy Žichlice 2:1     
 
A2A1702 Kaznějov "B" Nýřany "B" 0:3     
 



 

 

 

Druhý zápas jara přinesl vyrovnanou hru i výsledek až do samého závěru.Nakonec jsme ale souboj o druhé místo prohráli při penaltovém roztřelu.

Příští týden hrajeme v posledním Pernarci, proto si pojedeme pro 3 body!!

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1502 Hunčice Kozojedy 6:1     
 
A2A1504 Ledce Všeruby 1:1    na PK 3:4
 
A2A1505 Sulkov Pernarec 2:0     
 
A2A1506 Dobříč Úlice 1:0     
 
A2A1507 Vochov Trnová 3:2     
 
A2A1501 Kaznějov "B" Žichlice 1:2     
 
A2A1503 Tlučná "B" Nýřany "B" 0:2 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 První zápas jarní sezóny jsme  jasně prohráli.V poměrně vyrovnaném zápase  jsme udělali ale množství chyb, které domácí trestali góly.

V příštím zápase hostíme Všeruby a máme tak možnost doma odčinit výsledek z Nýřan a zabojovat o druhé místo.

  Žichlice Trnová 1:3     
 
  Všeruby Sulkov 1:0     
 
  Úlice Vochov 4:0     
 
  Pernarec Dobříč 1:1     
 
  Nýřany "B" Ledce 8:3     
 
  Kozojedy Tlučná "B" 2:3     
 
  Kaznějov "B" Hunčice 0:3