Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

14. kolo 25.03.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A1401
Žichlice
Trnová
24.03. 15:00
SO
A2A1402
Úlice
Vochov
25.03. 15:00
NE
A2A1403
Pernarec
Dobříč
25.03. 15:00
NE
A2A1404
Všeruby
Sulkov
24.03. 15:00
SO
A2A1405
Nýřany "B"
Ledce
25.03. 15:00
NE
A2A1406
Kozojedy
Tlučná "B"
25.03. 15:00
NE
A2A1407
Kaznějov "B"
Hunčice
25.03. 15:00
NE
 
15. kolo 01.04.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A1501
Kaznějov "B"
Žichlice
01.04. 16:00
NE
A2A1502
Hunčice
Kozojedy
31.03. 16:00
SO
A2A1503
Tlučná "B"
Nýřany "B"
01.04. 16:00
NE
A2A1504
Ledce
Všeruby
31.03. 16:00
SO
A2A1505
Sulkov
Pernarec
31.03. 16:00
SO
A2A1506
Dobříč
Úlice
31.03. 16:00
SO
A2A1507
Vochov
Trnová
31.03. 16:00
SO
 
16. kolo 08.04.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A1601
Žichlice
Vochov
07.04. 16:30
SO
A2A1602
Trnová
Dobříč
07.04. 16:30
SO
A2A1603
Úlice
Sulkov
08.04. 16:30
NE
A2A1604
Pernarec
Ledce
08.04. 16:30
NE
A2A1605
Všeruby
Tlučná "B"
07.04. 16:30
SO
A2A1606
Nýřany "B"
Hunčice
08.04. 15:00
NE
A2A1607
Kozojedy
Kaznějov "B"
08.04. 16:30
NE
 
17. kolo 15.04.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A1701
Kozojedy
Žichlice
15.04. 16:30
NE
A2A1702
Kaznějov "B"
Nýřany "B"
15.04. 16:30
NE
A2A1703
Hunčice
Všeruby
14.04. 16:30
SO
A2A1704
Tlučná "B"
Pernarec
14.04. 16:30
SO
A2A1705
Ledce
Úlice
14.04. 16:30
SO
A2A1706
Sulkov
Trnová
14.04. 16:30
SO
A2A1707
Dobříč
Vochov
14.04. 16:30
SO
 
18. kolo 22.04.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A1801
Žichlice
Dobříč
21.04. 17:00
SO
A2A1802
Vochov
Sulkov
21.04. 17:00
SO
A2A1803
Trnová
Ledce
21.04. 17:00
SO
A2A1804
Úlice
Tlučná "B"
22.04. 17:00
NE
A2A1805
Pernarec
Hunčice
22.04. 17:00
NE
A2A1806
Všeruby
Kaznějov "B"
21.04. 17:00
SO
A2A1807
Nýřany "B"
Kozojedy
22.04. 15:00
NE
 
19. kolo 29.04.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A1901
Nýřany "B"
Žichlice
29.04. 15:00
NE
A2A1902
Kozojedy
Všeruby
29.04. 17:00
NE
A2A1903
Kaznějov "B"
Pernarec
29.04. 17:00
NE
A2A1904
Hunčice
Úlice
28.04. 17:00
SO
A2A1905
Tlučná "B"
Trnová
28.04. 17:00
SO
A2A1906
Ledce
Vochov
28.04. 17:00
SO
A2A1907
Sulkov
Dobříč
28.04. 17:00
SO
 
20. kolo 06.05.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A2001
Žichlice
Sulkov
05.05. 17:00
SO
A2A2002
Dobříč
Ledce
05.05. 17:00
SO
A2A2003
Vochov
Tlučná "B"
05.05. 17:00
SO
A2A2004
Trnová
Hunčice
05.05. 17:00
SO
A2A2005
Úlice
Kaznějov "B"
06.05. 17:00
NE
A2A2006
Pernarec
Kozojedy
06.05. 17:00
NE
A2A2007
Všeruby
Nýřany "B"
05.05. 17:00
SO
 
21. kolo 13.05.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A2101
Všeruby
Žichlice
12.05. 17:00
SO
A2A2102
Nýřany "B"
Pernarec
13.05. 15:00
NE
A2A2103
Kozojedy
Úlice
13.05. 17:00
NE
A2A2104
Kaznějov "B"
Trnová
13.05. 17:00
NE
A2A2105
Hunčice
Vochov
12.05. 17:00
SO
A2A2106
Tlučná "B"
Dobříč
12.05. 17:00
SO
A2A2107
Ledce
Sulkov
12.05. 17:00
SO
 
22. kolo 20.05.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A2201
Žichlice
Ledce
19.05. 17:00
SO
A2A2202
Sulkov
Tlučná "B"
19.05. 17:00
SO
A2A2203
Dobříč
Hunčice
19.05. 17:00
SO
A2A2204
Vochov
Kaznějov "B"
19.05. 17:00
SO
A2A2205
Trnová
Kozojedy
19.05. 17:00
SO
A2A2206
Úlice
Nýřany "B"
20.05. 17:00
NE
A2A2207
Pernarec
Všeruby
20.05. 17:00
NE
 
23. kolo 27.05.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A2301
Pernarec
Žichlice
27.05. 17:00
NE
A2A2302
Všeruby
Úlice
26.05. 17:00
SO
A2A2303
Nýřany "B"
Trnová
27.05. 15:00
NE
A2A2304
Kozojedy
Vochov
27.05. 17:00
NE
A2A2305
Kaznějov "B"
Dobříč
27.05. 17:00
NE
A2A2306
Hunčice
Sulkov
26.05. 17:00
SO
A2A2307
Tlučná "B"
Ledce
26.05. 17:00
SO
 
24. kolo 03.06.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A2401
Žichlice
Tlučná "B"
02.06. 17:00
SO
A2A2402
Ledce
Hunčice
02.06. 17:00
SO
A2A2403
Sulkov
Kaznějov "B"
02.06. 17:00
SO
A2A2404
Dobříč
Kozojedy
02.06. 17:00
SO
A2A2405
Vochov
Nýřany "B"
02.06. 17:00
SO
A2A2406
Trnová
Všeruby
02.06. 17:00
SO
A2A2407
Úlice
Pernarec
03.06. 17:00
NE
 
25. kolo 10.06.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A2501
Úlice
Žichlice
10.06. 17:00
NE
A2A2502
Pernarec
Trnová
10.06. 17:00
NE
A2A2503
Všeruby
Vochov
09.06. 17:00
SO
A2A2504
Nýřany "B"
Dobříč
10.06. 15:00
NE
A2A2505
Kozojedy
Sulkov
10.06. 17:00
NE
A2A2506
Kaznějov "B"
Ledce
10.06. 17:00
NE
A2A2507
Hunčice
Tlučná "B"
09.06. 17:00
SO
 
26. kolo 17.06.2012
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
A2A2601
Žichlice
Hunčice
16.06. 17:00
SO
A2A2602
Tlučná "B"
Kaznějov "B"
16.06. 17:00
SO
A2A2603
Ledce
Kozojedy
16.06. 17:00
SO
A2A2604
Sulkov
Nýřany "B"
16.06. 17:00
SO
A2A2605
Dobříč
Všeruby
16.06. 17:00
SO
A2A2606
Vochov
Pernarec
16.06. 17:00
SO
A2A2607
Trnová
Úlice
16.06. 17:00
SO