Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Úlice 26 16 4 6 64: 32 54 ( 13)
 
2. Ledce 26 16 4 6 70: 41 54 ( 13)
 
3. Hunčice 26 16 4 6 77: 30 54 ( 13)
 
4. Nýřany "B" 26 17 2 7 89: 47 54 ( 14)
 
5. Všeruby 26 15 5 6 68: 44 53 ( 11)
 
6. Sulkov 26 14 3 9 53: 51 46 ( 6)
 
7. Dobříč 26 8 8 10 49: 51 38 ( -7)
 
8. Trnová 26 10 3 13 65: 60 33 ( -6)
 
9. Kaznějov "B" 26 8 6 12 43: 58 33 ( -9)
 
10. Vochov 26 6 8 12 42: 58 31 (-13)
 
11. Tlučná "B" 26 8 3 15 44: 65 29 (-12)
 
12. Kozojedy 26 8 3 15 43: 69 29 (-12)
 
13. Pernarec 26 6 4 16 31: 68 23 (-17)
 
14. Žichlice 26 4 3 19 30: 94 15 (-24)
 



 

  TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
 
1. Hunčice 13 11 1 1 48: 15 34
 
2. Sulkov 13 10 1 2 34: 23 32
 
3. Ledce 13 10 1 2 37: 14 31
 
4. Všeruby 13 10 1 2 36: 13 31
 
5. Nýřany "B" 13 9 2 2 55: 25 30
 
6. Úlice 13 9 2 2 38: 14 29
 
7. Vochov 13 5 6 2 24: 18 25
 
8. Dobříč 13 6 4 3 31: 21 24
 
9. Trnová 13 6 2 5 42: 25 20
 
10. Kaznějov "B" 13 4 3 6 24: 30 17
 
11. Pernarec 13 5 1 7 18: 28 16
 
12. Tlučná "B" 13 4 2 7 15: 25 15
 
13. Kozojedy 13 4 1 8 23: 34 14
 
14. Žichlice 13 2 3 8 19: 39 9
 



 

  TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
 
1. Úlice 13 7 2 4 26: 18 25
 
2. Nýřany "B" 13 8 0 5 34: 22 24
 
3. Ledce 13 6 3 4 33: 27 23
 
4. Všeruby 13 5 4 4 32: 31 22
 
5. Hunčice 13 5 3 5 29: 15 20
 
6. Kaznějov "B" 13 4 3 6 19: 28 16
 
7. Kozojedy 13 4 2 7 20: 35 15
 
8. Sulkov 13 4 2 7 19: 28 14
 
9. Dobříč 13 2 4 7 18: 30 14
 
10. Tlučná "B" 13 4 1 8 29: 40 14
 
11. Trnová 13 4 1 8 23: 35 13
 
12. Pernarec 13 1 3 9 13: 40 7
 
13. Vochov 13 1 2 10 18: 40 6
 
14. Žichlice 13 2 0 11 11: 55 6
 



 

 

 

 

  KŘÍŽOVÁ TABULKA
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
1. Trnová --- 4:1 2:2 0:1 2:3 8:4 1:1 7:1 7:1 2:3 1:3 5:0 2:5 1:0
 
2. Vochov 3:2 --- 4:1 1:1 1:1 3:2 1:0 0:0 1:1 1:2 3:3 3:1 1:1 2:3
 
3. Dobříč 6:0 2:2 --- 5:2 2:2 3:1 3:5 1:2 2:1 0:2 3:3 1:1 1:0 2:0
 
4. Sulkov 2:1 1:0 5:1 --- 2:1 6:5 1:0 2:2 1:3 3:2 1:5 2:0 4:2 4:1
 
5. Ledce 4:2 4:3 1:0 2:0 --- 1:2 3:0 2:1 3:0 4:1 1:1 5:1 1:3 6:0
 
6. Tlučná "B" 0:1 3:0 1:6 3:2 0:4 --- 1:1 0:1 4:2 0:2 0:3 0:2 0:0 3:1
 
7. Hunčice 3:2 5:2 3:0 4:0 1:2 4:1 --- 4:4 6:1 3:2 4:0 4:0 3:0 4:1
 
8. Kaznějov "B" 2:0 3:3 0:2 3:3 4:4 3:2 0:3 --- 2:0 0:3 2:3 3:2 1:3 1:2
 
9. Kozojedy 4:4 6:1 2:0 0:3 1:2 2:3 1:6 0:3 --- 1:4 1:4 2:0 1:3 2:1
 
10. Nýřany "B" 5:1 3:2 1:1 4:0 8:3 6:2 1:0 4:2 1:3 --- 4:1 5:5 2:5 11:0
 
11. Všeruby 3:1 2:1 4:0 1:0 0:5 0:0 2:1 4:1 4:1 3:2 --- 4:0 0:1 9:0
 
12. Pernarec 1:3 2:1 1:1 2:3 3:0 0:4 0:2 1:2 1:3 0:6 3:2 --- 2:0 2:1
 
13. Úlice 1:3 4:0 2:2 2:1 3:1 2:0 1:1 1:0 0:1 3:2 5:1 6:1 --- 8:1
 
14. Žichlice 1:3 1:2 4:2 1:3 0:5 2:3 0:9 2:0 3:3 2:3 3:3 0:0 0:3 ---